USA Wyszukiwanie Co To Za Numer

USA

USA Numer telefonu: +1 ( 01 ) - Numer kierunkowy - numer lokalny

USA
Kod kierunkowy kraju:
1
Kod wyjścia:
011
Kody ISO:
US/USA
Czas Lokalny:
Lokalna Strefa Czasowa:
Więcej niż jeden
Dane o Kraju
Język:
USA
Stolica:
Washington, D.C.
Łączna Populacja:
321,362,789
Kontynent:
North America & Caribbean Islands
usa

Stany Zjednoczone: 50 stanów - wyszukiwarka numerów kierunkowych

Wprowadź stan, dla którego chcesz znać numer kierunkowy. Lub wprowadź numer kierunkowy, aby sprawdzić stan .

Stan Numer kierunkowy
Alabama 205251256334938
Alaska 907
Arizona 480520602623928
Arkansas 479501870
California 209213310323408415424442510530559562619626650657661707714747760805818831858909916925949951
Colorado 303719720970
Connecticut 203475860
Delaware 302
Florida 239305321352386407561727754772786813850863904941954
Georgia 229404470478678706762770912
Idaho 208
Hawaii 808
Illinois 217224309312331618630708773779815847872
Indiana 219260317574765812
Iowa 319515563641712
Kansas 316620785913
Kentucky 270502606859
Louisiana 225318337504985
Maine 207
Maryland 240301410443
Mississippi 228601662769
Missouri 314417573636660816
Massachusetts 339351413508617774781857978
Montana 406
Nebraska 308402
Nevada 702775
New Hampshire 603
New Jersey 201609732848856862908973
Minnesota 218320507612651763952
Michigan 231248269313517586616734810906947989
New Mexico 505
North Dakota 701
Oklahoma 405539580918
North Carolina 252336704828910919980
Ohio 216234330419440513567614740937
Rhode Island 401
New York 212315347516518585607631646716718845914917929
South Carolina 803843864
South Dakota 605
Tennessee 423615731865901931
Texas 210214254281325361409430432469512682713806817830832903915936940956972979
Utah 385435801
Vermont 802
Virginia 276434540571703757804
Pennsylvania 215267412484570610717724814
Washington 206253360425509564
West Virginia 304681
Wyoming 307
Wisconsin 262414534608715920
Oregon 503541971
Washington, DC 202

Jak zadzwonić na telefon komórkowy USA z:

Międzynarodowe Numery Kierunkowe

Jak zadzwonić z USA do

Jak zadzwonić wewnątrz USA

USA Numer telefonu:
+ 1 + Numer kierunkowy + 7-cyfrowy + lokalny numer telefonu

Najnowsze recenzje

+48122947879

NC+ przed_uzenie umowy, na szczescie ma m w telefonie opcje blokoania kontaktu i po pierwszej pr—bie...

+48123456789

polecam myszka miki

+48123456789

Zadzwonilem i sprzedawca krzykn__ top—r k*rwaaaaa, a nast_pnie zako_czy_ rozmow_

+48223263300

22.04.2021 21:27 jeden kr—tki sygna_.

+48224626600

Dzwoni i po 4 sek.si_ roz__cza.

+48503200240

Niebezpieczny numer zadaje pytania typu w jakim banku ma Pan konto. Teraz dzwoni jedna osoba za mies...

+48508304589

Czy kto_ zna ten nr? Podejrzewam, _e to nr /dziwk_

Numery Kierunkowe Kraje NANP

Szukasz numeru kierunkowego dla kraju NANP? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki numerów kierunkowych i dowiedz się, który numer kierunkowy należy do danego stanu lub kraju .


Wszystkie numery kierunkowe krajów NANP